30 تیر 97
ناصر قره باغی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان تبریز معرفی شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، با حضور معاون سازمان جهاد کشاورزی استان در دفتر مهندس راستگو، ناصر قره باغی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی معرفی و از زحمات و تلاشهای باقرزاده در مدت تصدی این سمت قدردانی شد.

27 تیر 97
برگزاری جلسه کمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفرشهرستان تبریز
معاون فرماندار تبریز: لزوم نظارت جدی بر عرضه سوغات،آثار فرهنگی،هنری وصنایع دستی تبریز در بازارچه ها و مراکز عرضه

27 تیر 97
راه اندازی "میز خدمت" در فرمانداری تبریز
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، پیرو بخشنامه ریاست محترم جمهوری و در اجرای "حقوق شهروندی در نظام اداری"، میز خدمت در فرمانداری تبریز راه اندازی گردید.

26 تیر 97
فرماندار تبریز در بازدید از مرکز دفن زباله: مدیریت شیرآبه پسماندها، از اساسی ترین کارها در زمینه حفاظت از محیط زیست است / باید از دانش و تکنولوژی روز در بحث مدیریت پسماند استفاده شود
به گزارش روایط عمومی فرمانداری تبریز، مهندس راستگو در بازدید از سازمان مدیریت پسماند شهرداری و مرکز دفن زباله شهر گفت: مدیریت 1200 تن زباله در روز کار سخت و بزرگی است که به همت همکاران و نیروهای خدوم سازمان پسماند به خوبی انجام می شود. شهر تبریز به عنوان شهر اولین ها می تواند الگوی کلانشهرهای کشور در موضوع مدیریت پسماند باشد.

25 تیر 97
تبریز میزبان سی پنجمین دوره المپیاد ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور
سی پنجمین دوره المپیاد ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در تبریز برگزار خواهد شد.

24 تیر 97
گزارش تصویری / مراسم اجتماع حافظان حریم خانواده
حضور مهندس راستگو فرماندار شهرستان تبریز در مراسم حافظان حریم خانواده به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

فرماندار شهرستان تبریز

مهندس علیار راستگو
► تماس با فرماندار ◄

پیام روز

شعاررسالر97

اوقات شرعی